Atg MaxiFlex® Endurance™ AD-APT 42-844 Palm

42_844_endurance_AD-APT

Kaplama Malzemesi Kaplama Şekli Bedenleri Paketleme
Köpük Nitril Avuç İçi Kaplı 7″ 8″ 9″ 10″ 144 Çift/Koli
Yeni AD-APT Teknolojisi

İkonik MaxiFlex®, ATG®’nin yeni AD-APT® teknolojisinin dahil olması sayesinde artık daha da iyi bir duruma geldi.
Elleriniz eldivenin içinde ısınıyorsa yada terliyorsa, MaxiFlex® içine entegre edilen Terlemeyi Gün Boyu Önleyen Teknoloji (AD-APT®) sizin için en uygun eldivendir.
AD-APT® eldiven kullanıldığında elleri kuru, serin ve üretken halde tutmayı sağlayan en akıllı yöntemdir.

ÖZELLİKLER
Avucun çalışma alanında yükseltilmiş nokta kullanımıyla arttırılmış yastıklama sunarken, parmak uclarında dokunma duyusunu artırır ve MaxiFlex® “Hassas İşleme™” sözünü tutar.

Daha da etkili hava geçirgenliği – geleneksel bir köpüklü eldivene göre %35 daha incedir ve bunun sayesinde benzer eldivenlere kıyasla %40 daha etkili hava geçirme özelliği sağlar.
360° hava geçirgenliği – patentli mikro-köpük nitril kaplama, 360° hava geçirgenliği sağlar. Pazardaki en hava geçirgen eldivendir.
%30 daha ince – pazardaki çoğu köpüklü nitril eldivenlere göre daha ince olmasına rağmen iki kat daha fazla mekanik performans sağlar.
Şekil, uyum ve his – Dinlenen eli taklit ederek el yorgunluğunu azaltır ve konforu arttırır.
Micro-cup kaymaz kavrama – kontrollü ve üstün bir kavrama sağlar.
DuraTech® kaplama teknolojisi sayesinde milimetrede 18.000 aşındırıcı sürtünme döngüsüne dayanabilecek olağanüstü bir dayanıklılığa sahiptir. MaxiFlex® kaplamasının her milimetresi, sınıfındaki herhangi başka bir eldivene göre iki kat daha dirençlidir.
KULLANILDIĞI SEKTÖRLER

Cihazlar, alüminyum, otomotiv montajı, otomotiv satış sonrası, mobilya, OEM, metaller ve materyaller, madencilik, çelik ve demir, ambalaj ve konteynerler, kağıt ve kağıt hamuru, kauçuk ve plastikler, kamyonlar ve diğer araçlar, beyaz eşya.

KULLANIM ALANLARI

Birincil ve ikincil montaj hatları, küçük bileşenler ile genel montaj, hassas montaj, küçük parça işleme, aletler ve araçlar kullanma, kablo işleri, beyaz eşya montajı, dayanıklı ürünler montajı, bitirme ve denetim alanları, lojistik ve depolama, bakım.

STANDARTLAR

EN 388: 4131 CAT 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir