MaxiFlex® Elite™ 34-274

MaxiFlex_Elite_34_274_web_3

Paketleme: 144 Çift / Koli
Bedenler: 7, 8, 9, 10
Özellikleri:

En hafif ve tümüyle hava geçirebilen kaplamalı eldiven olarak tasarlanıp geliştirilen MaxiFlex® Elite™ kuralları tümüyle baştan yazıyor. Geleneksel köpük nitrilli eldivenlere göre şaşırtıcı derecede %36 daha hafif ve %30 daha ince olan MaxiFlex® Elite™ standartları değiştiren bir kullanıcı deneyimi sunar.

Daha da etkili hava geçirgenliği – geleneksel bir köpüklü eldivene göre %35 daha incedir ve bunun sayesinde benzer eldivenlere kıyasla %40 daha etkili hava geçirme özelliği sağlar.
360° hava geçirgenliği – patentli mikro-köpük nitril kaplama, 360° hava geçirgenliği sağlar. Pazardaki en hava geçirgen eldivendir.
%30 daha ince – pazardaki çoğu köpüklü nitril eldivenlere göre daha ince olmasına rağmen iki kat daha fazla mekanik performans sağlar.
Şekil, uyum ve his – Dinlenen eli taklit ederek el yorgunluğunu azaltır ve konforu arttırır.
Micro-cup kaymaz kavrama – kontrollü ve üstün bir kavrama sağlar.
DuraTech® kaplama teknolojisi sayesinde milimetrede 18.000 aşındırıcı sürtünme döngüsüne dayanabilecek olağanüstü bir dayanıklılığa sahiptir. MaxiFlex® kaplamasının her milimetresi, sınıfındaki herhangi başka bir eldivene göre iki kat daha dirençlidir.
Kullanıldığı Sektörler

Cihazlar, alüminyum, otomotiv montajı, otomotiv satış sonrası, mobilya, OEM, metaller ve materyaller, madencilik, çelik ve demir, ambalaj ve konteynerler, kağıt ve kağıt hamuru plastikler, kauçuk ve plastikler, kamyonlar ve diğer araçlar, beyaz eşya.

Uygulama Alanları

Bitiş ve denetim
Bahçecilik
Küçük bileşenlerle çalışma
Birincil, ikincil ve son montaj
Bakım
Lojistik ve depoculuk
Araç ve enstrüman kullanımı
Kablo işleri
Testler

0 3 2 1

4 1 2 1 CAT II
EN388: 4 1 2 1 CAT II

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir